Evde,İşte,Okulda YDS
YDS.NET BİR AKIN DİL EĞİTİM MARKASIDIR

Online Eğitim Paketleri

 

5 Mayıs’ ta yayına girecek olan ONLINE EĞİTİM programlarımız; temel seviyeden ileri düzeye kadar, hedefi ve düzeyine göre tüm kullanıcı ve katılımcıların maksimum verim elde edebileceği, asenkron (videolar üzerinden) ve senkron (canlı) sınıflar şeklinde kullanılacaktır. AKIN Dil Eğitim tarafından hazırlanan ONLINE EĞİTİM Programının kilit özelliklerinin başında; “öğrenmeniz gereken konuların, çok uzun süre, tüm gerekli – gereksiz detayları ile anlatılması yerine, sadece sizlere lazım olacak ve sonuçlarınızda fark yaratacak kısımlarının, süreleri de ekonomik kullanarak, MAKSİMUM VERİM odaklı”  işleniyor olması olacaktır. Bir konu anlatımı için sizleri 2 saat, 3 saat ekran başında tutmak yerine, çok daha hızlı öğrenmenizi sağlayacak daha kısa videolarla hem verimi arttırmayı hem de zamanı çok daha iyi kullanarak öğrenme sürenizi düşürmeyi sağlamış durumdayız.  

…………………………………………………………………

 

Programlarımız 3 farklı Genel Paket ve alt paketlerden oluşacak olup, bunlarla birlikte Ahmet AKIN tarafından verilecek olan “Online YDS Sınıfı” ve “CANLI EK Dersler” gibi farklı alternatiflere de sahip olacaktır. Sizler için hazırlamış olduğumuz “Çalışma Odası” konseptimizde, ihtiyacınız olan tüm materyal ve videolara rahatlıkla ulaşabileceksiniz. “SÜREKLİ GÜNCELLEME ve GELİŞİM Prensibi üzerine kurgulanan sistem, sizleri sürekli aktif ve güncel tutarak, durmaksızın çalışabileceğiniz yeni kaynaklar yaratacaktır.

Tüm paketlerimiz, öğrencilerimize çeşitli kaynak ve materyaller desteği ile verilecek olup, bütün bu materyaller sizlere ÜCRETSİZ kargo ile ulaştırılacaktır. (Seçilen paketlere göre materyaller ve kitaplar değişiklik gösterecektir.)

Kaynak ve Materyallerden Örnekler:

Reading WordsVERBS Sınav Teknikleri 1_1393682099___1639566718___5___0 ADJECTIVESakin-yds-cozumlu-paragraf-ve-diger-okuma-sorulari20140322095834PREPOSITIONS Advanced 40 Test 29550_K

 

Hazırlanmış olan online çalışma odası konsepti, güncel tüm tarayıcı versiyonları ile rahatlıkla kullanabilinmektedir. Cep telefonundan girmek isteyen öğrencilerimiz ise “Puffin Browser” isimli tarayıcı ile tüm içeriklere rahatlıkla ulaşabilecektir. Hafta içerisinde daha detaylı bilgi ve tanıtım videolarımız yayınlanacaktır.

.

……………<ahref=”http://www.yds.net/wp-content/uploads/2014/04/ST-Paket.jpg”>
ST-Paket………..PRM-Paket………..MG-Paket………..online-YDS……………

.

ÖRNEK PAKET İÇERİĞİ: MEGA Paket(MG)

Bu Paketin İçeriği Nedir? 

AKIN Dil ONLINE EĞİTİM sistemindeki en kapsamlı ve avantajlı paket olan MEGA PAKET (MG) ile YDS’ ye hazırlık döneminiz boyunca kullanacağınız ve ihtiyacınız olan tüm konuları kapsayan HAZIR EĞİTİM VİDEOLARINA, ihtiyacınız olan ve sizin hızınızı ve güveninizi arttırıcı teknik bilgi ve beceri kazandıracak SINAV TEKNİKLERİ VİDEOLARINA, YDS’ nin en önemli unsurlarından birini teşkil eden KELİME BİLGİSİ konusunda, kelime ezberletmek yerine kelime öğretici KELİME VİDEOLARINAAhmet AKIN tarafından verilecek olan CANLI EK DERSLERE ve AKIN Dil Eğitim/Ahmet AKIN yayınlarından oluşan geniş 10 KİTAPLIK EĞİTİM SETİNE sahip olabilirsiniz.
.
Video İçerikler (400 Saat İzleme Hakkı): YDS hazırlık programlarında ve Genel İngilizce Programlarında kullanabileceğiniz; yayınlarımız doğrultusunda oluşturduğumuz, Gramer Konuları, Soru tipleri, Çıkmış Soru Analizleri, Okuma, Kelime ve Çeviri Çalışmaları, Testler ve Test Tekniklerinden oluşan video eğitimleri..

Kelime Eşleme Çalışmaları: Kelimeleri ezberlemeye çalışmak yerine, öğrenerek hafızalarınızda tutmayı hedefleyen “kelime eşleme” sistemimiz sayesinde, aralarında nüans farklı dahi bulunan birçok kelimeyi rahatlıkla ÖĞRENEREK, sınav için en gerekli ve en temel aşamayı rahatlıkla sonuçlandırabileceksiniz.. ..

Kullanım Süresi/Zamanaşımı Olmadan: Satın almış olduğunuz paketlerde, belli bir zaman limiti koymadan, dilediğiniz sürede paketinize ait saatleri tüketebileceksiniz. Böylece hesabınıza bir süre girmemiş dahi olsanız, kazanılmış hakkınız olan saatleriniz, kullanıma hazır olarak sizi bekleyecek..

SÜREKLİ Güncelleme ve Gelişim: Sistemimizin en büyük özelliği, SÜREKLİ yenileme, güncelleme ve gelişim döngüsü içerisinde çalışma prensipine sahip olmasıdır. Bu sayede her aşamada elinizdeki kaynak ve materyalleri tek bir seferde bitirme şansınız olmadığı gibi, birçok güncel konu ve potansiyel sınav konusu hakkında sürekli gelişim halinde bulunacaksınız.

Kitap ve Kaynak İçerikleri: 
Premium Paket kapsamında sizlere ÜCRETSİZ Kargo ile gönderilecek olan, piyasa değeri 283 TL olan, AKIN Dil Eğitim tarafından hazırlanmış, bir kısmı sadece AKIN Dil öğrencilerine özel hazırlık setine sahip olacaksınız:
.
 1. Online Modül Kitabı
 2. Reading Words
 3. 40 Advanced Tests
 4. Soru Bankassı
 5. Sözlük ve CD
 6. Adjective, Verbs, Prepositions Posterleri
 7. 2000 YDS Sorusu
 8. Sınav Teknikleri
 9. YDS Çözümlü Paragraf
 10. Ders Notları
 11. 75 TL Değerinde Canlı Ders Kontörü

Canlı Dersler: İçerikleri daha önceden belirlenecek ve sizlere online sistem ve web sitlerimizden duyurulacak biçimde gerçekleştireceğimiz CANLI Ek Ders Çalışmalarına bu paket içerisinde bulunan “75 Kontör” sayesinde, ücretsiz oarak katılabileceksiniz. (Dersler kontör karşılığında yapılmaktadır ve bu pakete sahip olmayan öğrencilerimiz harici olarak kontör satın almak durumundadır.)

.

Screenshot_2014-05-01-23-02-29…..Screenshot_2014-05-01-23-07-25…..

.
Bir bütün halinde tasarlanmış olan sistemimiz sayesinde, hazırlık döneminizde başka hiçbir kaynak ve eğitime ihtiyaç duymadan, hedefinize ulaşabileceksiniz..
 Şimdiden iyi çalışmalar dileriz.
.

.

 
.

SİZE UYGUN PAKETİ SEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:

OnlineEgitimSlider3

 

Bu konuyu paylaşın.