Evde,İşte,Okulda YDS
YDS.NET BİR AKIN DİL EĞİTİM MARKASIDIR

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

ONLINE EĞİTİM İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULARA VE CEVAPLARA BURADAN ERİŞEBİLİRSİNİZ:

 

Kullanılabilen kredi kartları ile ilgili son durumu aşağıda bulabilirsiniz:
Aktif Olan: Axess Kart (Akbank, Odeabank) + Bonus Kart (Garanti, TEB, Şekerbank, ING, Türkiye Finans, Denizbank, A Bank, Tekstilbank) + Paraf Kart (Halkbank) kartlarımız çeşitli taksit seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Eklenecek Olan: World Kart (Yapı Kredi Bankası, Fortis Bank, Anadolu Bank, Vakıfbank, Albaraka, TEB) + Maximum Kart (Ziraat Bankası, Ziraat Bankası) şeklindedir.  Eklenecek olan kartlarımız 10 ila 20 gün arasında aktif olarak taksitli kullanılabilecektir. Belirttiğimiz gibi hassas bir süreç olduğu için, biraz zaman almaktadır.

Sistemimizde toplamda 50 saate varan video ders içeriği mevcuttur. Öğrencilerimiz aldığı paketlere göre belli izleme saatlerine sahiptirler. Örneğin sistemde 50 saat video varsa, ve paketiniz 100 saatlik ise, sizler aynı videoları net olarak 2′ şer kere izleyebileceksiniz demektir. Fakat bu dağılımı kendinize göre ayarlamanız da mümkün tabi ki. Dilerseniz bir videoyu 3 kere, 5 kere, dilerseniz baska bir videoyu sadece 1 kere izleyerek saatlerinizi kullanabilirsiniz. Burada önemli olan izlediğiniz her saatin, paketinizde elde ettiğiniz toplam saatten düşecek olmasıdır. Sistem sürekli güncellenmekte ve yeni ders videoları yüklenmektedir.

Sistemimizde edindiğiniz pakete göre verilen video ders izleme saatleri yanısıra bir de “CANLI EK DERS” konsepti bulunmaktadır. Bu Canlı Ek Dersler ise sizlere ders başına kotör karşılığı verilecektir/verilmektedir. Mega paket haricinde hiçbir pakette Canlı Ek Derslere katılım için gereken kontür adedi bulunmamaktadır. Bir canlı derse katılımda bulunmak istiyorsanız, mutlaka hesabınızdan, o ders için belirlenmiş olan kontör miktarını satın almanız gerekmektedir. ( Mega paketli kullanıcılara ise 75 adet Canlı Ek Ders kontörü paket dahilinde verilmektedir. )

Paketlerin içeriği hakkında detaylı bilgiyi yds.net‘ e tıklayarak, her bir paket için detaylı biçimde elde edebilirsiniz.

Canlı derslerin içeriğine ve süresine göre kontör karşılığı ücretlendirilecektir. Örneğin 3 saatlik bir Canlı Ek Ders 3 kontör olacakken, 1 saatlik Canlı Ek Ders ise 1 kontör olacaktır. Bir kontör ücreti = 1 TL’ dir.

Derslerin kontenjanı 100 kişidir.

Yds.net adresine giren öğrencilerimiz sağ üst köşedeki Çalışma Odası bölümünden konu anlatımı ve diğer videolara erişebilirler. Eğer hala erişemiyor iseniz 3 ihtimal vardır:

  1. İşyerinizde, kurum alt yapısı gereği uygulanan engellemelerden dolayı izleyemiyor olaiblirsiniz.
  2. Sistemde kurs statüsüne geçirilmemiş olabilirsiniz. Bu durumda 0 312 417 07 20′ den bizlere ulaşarak, AKIN Dil öğrencisi olduğunuzu fakat sistemdeki videoları izleyemediğinizi bildirin. Arkadaşlarımız gerekli kontrolleri yaparak kurs öğrencimiz olduğunuzu teyit edeceklerdir ve statünüzü KURS ÖĞRENCİSİ statüsüne geçirerek videolara erişiminizi açacaklardır.
  3. Güncel sürüm tarayıcılardan çok daha eski bir tarayıcı ile kullanmaya çalışıyor olaiblirsiniz. Bu durumda lütfen tarayıcınızı güncelleyin, bu sorunu çözecektir.

Örneğin 150 saatlik bir paket aldınız. Burada 150 saati isterseniz bir videoyu sürekli izleyerek, isterseniz de her videoyu zamanınız boyunca farklı seferlerde izleyerek kullanabilirsiniz. İzlediğiniz her saat, paketinizden düşecektir. Hangi videoyu izlediğiniz önemli değil. Tekrar izlesiniz de düşecektir, farklı video izlesenizde. Anlayamadığınız bir videoyu sayısız kere tekrar izleyebilirsiniz, sıkıntı olmaz.

Canlı Ek Derslerimiz bir paketle sınırlı değildir, sürekli ek ders şeklinde olacak dönem boyunca, o yüzden net bir saat vermek mümkün değil. Derslerden 1 gün önce facebook üzerinden duyurarak sizlere bildireceğiz.

Kayıt işlemleri tamamlandıktan kısa bir süre sonra ONLINE YDS GRUBUmuz başlayacaktır. 2 hafta sonrası öngörülmüştür. Herhangi bir güncelleme ya da değişiklik olduğu zaman bu öğrencilerimize ( Online YDS Grubuna kayıtlı olan) SMS ile bildirilecektir.

Satın almış olduğunuz paketlerdeki materyal içerikleri önümüzdeki haftadan itibaren kargolanmaya başlayacaktır. Talep sayısı çok yüksek olduğundan dolayı, ilk önce paket alan arkadaşlarımıza ilk önce kargoları gönderilecektir. 1 hafta içerisinde tüm satın almış olan kullanıcılara paketleri ulaştırılmış olacaktır.

Havale işlemini internetten yaptığınız sürece çok cüzzi, birkaç TL lik bir masraf alınmakta fakat direk olarak AKN hesabına yatırdığınız zaman banka şubelerinden, bankaya göre değişen işlem ücretleri alınmaktadır.

Evet, izleyebilirsiniz. Flash desteği bulunmayan aygıtlar için de önerimiz PUFFIN isimli browser’ ı kullanarak izlemenizdir.

 

NOT: Bu sayfa sizlerden gelen sorular ile sürekli güncellenmektedir.

Bu konuyu paylaşın.