Evde,İşte,Okulda YDS
YDS.NET BİR AKIN DİL EĞİTİM MARKASIDIR

LYS-5 PROGRAMLARIMIZ

LYS-5 HAZIRLIĞI İÇİN NEDEN AKIN DİL EĞİTİM MERKEZİ TERCİH EDİLİR?

 

Akın Dil Eğitim Farkları:

  1. Kendi öğretmenlerimizi kendimiz yetiştiriyoruz. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere başarılı ve disiplinli mezunlara kendi şubelerimizde iş bulma imkânı sunuyoruz,
  2. Hem kursiyer hem de veliler için bire bir rehberlik sunuyoruz. Kursiyerlerin aylık ve dönemlik çalışmalarını raporlayarak hem kendisine hem de ailesine doğru yönlendirme ve tavsiyelerde bulunuyoruz,
  3. YGS ve LYS-5 sonuçlarına göre doğru meslek, doğru üniversite ve doğru il için üniversite tercih rehberliği sağlıyoruz,
  4. Sadece kurs süresince değil sınav sonrası hazırlık atlama, hazırlık sınıfı ve sonrasındaki üniversite yaşamı boyunca rehberlik sunuyoruz,
  5. Edebiyat, felsefe, genel kültür, tiyatro, sinema ve okuma günleri ile kültürel etkinlik odaklı okuma, kelime ve soru çözüm çalışmaları sunuyoruz.,
  6. Okuma ve çeviri ek dersleri yapıyoruz,
  7. Kurs süresi içerisinde alanında yetkin ve doğru örnek oluşturacak sanatçılar, akademisyenler, yazarlar, okutmanlar, öğretmenler, çevirmenler, turist rehberleri, yurt dışı eğitim danışmanları gibi yabancı dil bilgisi ile kariyer yapan kişilerle söyleyişiler veya toplantılar düzenliyoruz,
  8. Üniversite ziyaretleri ve ilgili bölümlerden akademisyen ve öğrencilerle buluşmalar ayarlıyoruz,
  9. Akademik kurs ortamı sunuyoruz. Kursiyerlerimizin büyük bölümü çok farklı bölümlerden akademik camiadan gelmektedir:   Yardımcı doçentlerden doktorlara, araştırma görevlilerinden yüksek lisans veya doktora yapan lisansüstü öğrencilere akademik camiadan kursiyerlerimiz bulunmaktadır. Net kariyer hedefleri olan yeni mezunlardan son sınıfta okuyan üniversite öğrencilerine birçok üniversiteliye dersler vermekteyiz.

LYS-5 GRUPLARINDA SUNULAN STANDART HİZMETLER:

AKIN DİL EĞİTİM MERKEZİ olarak hazırladığımız özgün materyal ve testler ile tüm öğrencilerimizi seviyelerine uygun sınıflarda etkili bir biçimde kelime ve okuma eğitimi ile LYS-5’e hazırlıyoruz.  LYS-5 kurslarımızda sınavda test edilen bölümlere yönelik kelime, okuma ve çeviri dersleri verilmektedir.  LYS-5 öğrencilerimize sunulan tüm hizmetler şunlardır:

 

1) DERS KİTAPLARI

Tüm öğrencilerimize ders kitaplarımız KURS ÜCRETİNE DAHİL OLARAK  seviyelerine göre verilen kaynaklar verilir.

2) GÜÇLÜ KADRO               

Akın Dil Eğitim Merkezi’nin eğitim kadrosu alanında yetkin  ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

3) EK DERSLER     

Öğrencilerimize ÜCRETSİZ  olarak  “Kelime Geliştirme” ,“ Okuma-Çeviri”  ve “Soru Çözümü” ek dersleri en deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.  Sınıf ve sınav takvimine bağlı olarak değişmekle birlikte bir dönemde 100 ders saatinin üzerinde ek ders verilmektedir.

4) BOL SORU, ZENGİN KAYNAKLAR ve ÖZGÜN SORULAR İLE ÇALIŞMA

AKIN Dil Eğitim Merkezi tarafından sadece kurs öğrencileri için hazırlanan özgün soru, kelime çalışmaları, okuma alıştırmaları ve makaleler verilmektedir.  Özgün sorulardan oluşan 40 MİNİ TEST kitabı  ve Tekrar testleri verilerek LYS-5’de çıkması muhtemel sorular üzerinde durulur.  Kurslarımızda bunlara ek olarak daha önce çıkmış tüm LYS-5 soruları adaylar ile birlikte çözülür.  Kursumuzda her dönem yeni sorular hazırlanmakta ve öğrencilerimize test olarak verilmektedir.

5) TELAFİ DERSLERİ

LYS-5 kurslarımıza katılan öğrencilerimizin ders kaçırmaları halinde   danışmanlarımızın yönlendireceği gruplar ile derslere  girerek telafi / tekrar yapmaları ve/veya www.yds.net’te olan konu anlatım videoları ile telafi yapmaları sağlanır. Bu sayede hiç bir öğrencimiz konu bakımından eksik kalmamaktadır. Telafi derslerinin tümü AKIN Dil Eğitim Hizmetleri‘nin eğitim personeli tarafından verilmektedir. Telafi/Tekrar dersleri almak için öğrencimiz olmanız yeterlidir.

6) ZAMAN YÖNETİMİ, SORUYA YAKLAŞIM, TEST TEKNİKLERİ

Sadece kelime ve okuma bilgisi soruları doğru cevaplamak için yeterli olmayabilir. Mevcut bilginin mümkün olan en kısa sürede öğrencimizi doğru cevaba götürmesi için hangi soruya nasıl yaklaşılması gerektiği örneklerle anlatılır ve bolca uygulama yapılır. Kelime ve okuma becerilerinin nasıl kullanılması gerektiği, test türü soruların ne kadar sürede ve nasıl çözülmesi gerektiği  yaprak testler ve çeşitli materyallerle pekiştirilir.

7) AKILLI TELEFON UYGULAMALARI

LYS-5 kelime ve okuma ağırlıklı bir çalışma gerektirdiği için daha fazla ve her yerde kelime-okuma çalışması yapılmasına olanak sağlayan ve kendi içinde sözlüğü olan ücretsiz uygulamalarımız bulunmaktadır. Derslerde anlatılan kelimeleri pekiştirmek için “AKIN YDS KELİMELER” ve okuma için “READING WORDS PRO” uygulamasını indiriniz.

8) www.yds.net (yabancı dil sınavları uzaktan öğretim sitesi)

ile kelime, gramer, okuma ve çeviri çalışması ve alıştırmaları yapabileceğiniz bir online (çevrimiçi) ve offline (çevrimdışı) platform kurs süreniz boyunca ücretsiz olarak hizmetinize açılmaktadır.

 9)  TÜRKİYE GENELİ ÖZGÜN DENEME SINAVLARI

Çıkmış soruları detaylı analiz etmenin yanısıra  LYS-5 öncesinde tüm LYS-5 adaylarına, en son yapılan sınavları göz önünde bulundurularak hazırladığımız özgün deneme sınavları ile, Türkiye’nin birçok şehrindeki şubelerimizde veya kiralanan sınav salonlarında kendilerini deneme, eksikliklerini görme ve gerçek zamanlı uygulama yapma imkanı sunuyoruz. Bu sayede hem kurum olarak bizler kendi öğrencilerimizi hem de LYS-5 adayları kendilerinin gerçek durumlarını sınavdan önce analiz ederek sınava kadar olan sürede varsa eksiklerini giderme imkanı bulabilmektedirler.

10) UYGUN FİYAT

Akın Dil Eğitim Merkezi fiziksel ve sanal ortamda sunduğu tüm öğretim ve destek hizmetlerini piyasa koşullarına kıyasla uygun fiyatlar ile vermektedir. Kurs fiyatları ve ödeme şekilleri hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

LYS-5 Deneme Sınavı

Yeni

Bu konuyu paylaşın.