Evde,İşte,Okulda YDS
YDS.NET BİR AKIN DİL EĞİTİM MARKASIDIR

e-YDS’ye Giderken Yanınızda Bulunması / Bulunmaması Gerekenler Nelerdir? E-YDS Detay E-YDS Sık Sorulan Sorulana Geri Dön

Nüfus cüzdanınız veya süresi geçerli olan pasaportunuz ve sınav giriş belgeniz KESİNLİKLE yanınızda bulunmalıdır. Bu belgeleri eksiksiz olarak yanında bulundurmayan adaylar, hiçbir şekilde sınava alınmayacaktır.

Bununla birlikte; çanta, cüzdan, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar + kulaklık, kolye, küpe, yüzük (alyans hariç), bilezik, broş, anahtar, metal para gibi metal içerikli eşyalar  (basit başörtü iğnesi hariç) + her türlü elektronik/mekanik cihazla ve çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi vb. araçlar + her türlü plastik ve cam eşya, cep bilgisayarı, saat, sözlük işlevi olan elektronik aygıt, hesap makinesi vb. her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlar + her türlü kesici ve delici alet, ateşli silah ve benzeri teçhizatla, kalem, silgi, kalemtıraş, müsvedde kâğıdı defter, kitap, ders notu, sözlük, dergi, gazete vb. yayınlar, pergel, açı ölçer, cetvel vb. araçlar ile sınav salonlarına KESİNLİKLE girilemez.