Canlı Dersler

Online Derse Nasıl Girilir?

1) YDS.NET'te giriş yap alanına tıklayınız. 

Kullanıcı Adı: Mail Adresiniz
Şifre: YDS.NET'te üyelikten sonra size gönderilen şifre

1

2) Ardından anasayfada bulunan Bugünkü Dersler kısmından dersinizi bulunuz. Tek yapmanız gereken derse tıklamaktır. Canlı ders alanına yönlendirileceksiniz.

1

3) Alternatif olarak dersinizi YDS.NET'te Anasayfa'da bulunan Grup, Kamp, Ders ve Ek Ders Bilgileri kısmından da takip edebilirsiniz. Derse gitmek için tıklayın... alanı sizi aynı şekilde canlı ders alanına yönlendirecektir.

1

4) Yönlendirilme sonrasında connect.online.yds.net in giriş sayfasına tarafınıza kullanıcı adı ve şifre bilgileri sorulabilir. Canlı dersler burada yapılır ve bu alandaki şifreniz YDS.NET şifreniz ile ayndır. Şifreniz üyelik esnasında tarafınıza ulaşmamış ya da unutmuş iseniz bu durumda YDS.NET'te “Parolanızı mı unuttunuz? linkine tıklayarak yeni parola talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda Adobe Connect alanı şifrenizi de belirlemiş olacaksınız.

1

———————————————————————————————————————————–

 

 

Bazı paketlerle (Video,Kitap,Kontör vb) ders hakkı tanınır. Siz bu hakkınızı altta gördüğünüz ders listesi alanlarından Rezervasyon Yap'a tıklayarak kullanabilirsiniz. Kısaca x adet Online Ders izleme hakkı size ücretsiz tanınır. Siz bu hakkınızı dilediğiniz derslerde kullanabilirsiniz. Bonus Ders hakkınız bitene kadar sistem sizden kontör talebinde bulunmaz.

BONUS DERS

Videolu Anlatım