Sistem Kullanımı

Ödemeyi Nasıl Yaparız?

Ödeme işlemi iki şekilde olmaktadır:

  1. Kredi Kartı: Bu seçenek ile ödemenizi anında yapabilir ve taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız işlemlerde kargolu ürünler hariç diğer bütün ürünler (Video süresi,kontör,grup üyeliği vb) hesabınıza yüklenir.
  2. EFT/HAVALE: Bu seçeği seçerek ödemenizi hesap numaralarımızdan birine yapabilirsiniz. Ödemeniz ulaştıktan sonra sistem tarafından onaylanacak ve kargolu ürünler hariç diğer bütün ürünler(Video süresi,kontör,grup üyeliği vb) hesabınıza yüklenecek.

Kargolar genelde ödemeyi takip eden gün saat 17.00 gibi çıkarılır.

Mobilden ders kayıtlarınızın video formatlarını ve stüdyo videolarını izleyebilirsiniz. Bunun için önerimiz YDS.NET mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirmektir.

Adroid için tıklayınız. IOS için tıklayınız.

Mobil cihazlarda alternatif olarak tarayıcınızda izleme yapabilmek için marketinizden (google store,apple store vs.) "flash browser" araması yaptığınızda bir dizi uygulama gelecektir. Bunların içerisinden "Puffin" adında bir uygulamayı mobil cihazınıza indirip bıurada çalışma odasına girip çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. 

Evet. Sisteme girerken yani canlı ders linkine tıkladığınızda sistem sizi yönlendirecektir. Sizi en başta kurmanız gereken bir uygulamaya yönlendirecek ve bu şekilde canlı dersi izleyebileceksiniz. Otobüste seyahat ederken izleyebilen öğrencilerimiz oldu.

Giriş sorunları genelde bizim iki ayrı şekilde üyelik kabul etmemizden doğuyor. Biz hem cep telefonu numarası ile hem de mail ile üyelik kabul ediyoruz. Özellikle Akın Dil Öğrencilerinin YDS.NET e kaydı otomatik gerçekleştiğinden bilgiler eksik gelebiliyor. Bundan dolayı şifremi unuttum alanında telefonunuza bilgi isteyin o bulunamazsa mailinize isteyin. Her iki durumda da bir sonuç çıkmaz ise zaten üye değilsiniz demektir.

Video dersler stüdyoda özel olarak hazırlanmıştır. Soru soramaz sadece izleyebilirsiniz. https://www.yds.net/student/ adresinden izlenebilir.

Canlı dersler ise internette oluşturulan sınıflardır. Öğretmen ve öğrenciler ileri düzey bir web yazılımıyla bir ararada ders yaparlar. Bu canlı derstir. Bu sistemin faydası çalışanların nerede olursa olsun eğitim almasına olanak sağlamasıdır.

Canlı ders kayıtları ise internette oluşturulan sınıf ortamındaki anlatımın direk kaydıdır. Bu satılmaz. Grup öğrencileri veya o canlı dersi almış kişi tekrar izleyebilirler.
 

Hediye Kuponu "Çalışma Odasına" girdikten sonra "Hediye Kupon Kodum Var" alanına tıklayarak kullanabilirsiniz.